VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Парафія «Серця Ісуса і Серця Марії» Української Греко-Католицької церкви м. Долини запрошує всіх на V фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, який відбудеться 24-25 вересня 2016 року за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 6 ( у приміщенні будинку техніки)

До участі запрошуються виконавці віком від 6-ти років.  Конкурс проходитиме у 5-ти вікових категоріях та в номінаціях: соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня, художнє слово.

Бажаючих взяти участь просимо уважно прочитати положення фестивалю-конкурсу, яке можна знайти за адресою http://olevytskiy.in.ua/index.php/diyalnist/kontserty-dukhovnoi-pisni/131-nove-polozhennia-v-festyvaliu-konkursu-z-pisneiu-do-boha, звернути уваги на умови фестивалю-конкурсу, заповнити анкету учасника та відіслати на наш емейл - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

У фестивалі-конкурсі прийматимуть участь учасники різних областей України, а також очікуємо гостей з Польщі та Чехії.

Заявки приймаються до 20 вересня. За додатковою інформацією звертатись за телефоном : +380989090399; 0673437966; 0508873302.

24 вересня відбудеться  фестиваль-конкурс

Божественна Літургія – 8.00 (Парафія Серця Ісуса і Серця Марії);

Початок дійства о 12.00 (у БТ).

25 вересня гала-концерт поч. о  15.00

 

26-27 вересня 2015 року відбудеться ІV фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава  Івана Любачівського, приурочений 150-ти річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Фестиваль-конкурс проходитиме за адресою Івано-Франківська обл.,  м.Долина пр. Незалежності,6 у приміщенні будинку техніки.

Фестиваль-конкурс «З піснеб до Бога» відбувається з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії під патронатом благодійної організації «Любов і Милосердя» та парафії  «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини УГКЦ .  Засновник  фестивалю-конкурсу о.Вітольд Левицький.

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький