VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Більше фото та відео тут: https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.748612358675744.1073741975.100005809597084&type=3

11 лютого, у Народному домі «Просвіта» м. Івано-Франківськ відбувся святковий різдвяний вечір «Прославляємо Тебе, Господи», організатором якого виступив громадсько-християнський рух «Клич».
Духовний захід зібрав глядачів, які насолоджувалися колядками та духовними піснями у виконанні о. Вітольда Левицького та зразкового аматорського вокального ансамблю «Діти Світла» НД «Просвіта» відділу культури Долинської РДА. Також всі присутні були приємно вражені вертепним дійством, яке подарували учні катехитичної школи "Полум’я Любові" парафії "Серця Ісуса і Серця Марії"м. Долини під керівництвом катехита Тетяни Яблінської. Діти та молодь представили духовно-богословський зміст події народження нашого Спасителя та співали сучасні колядки, прославляючи Господа Бога народженого. 


У заході також взяли участь юна долинянка Юлія Данилів, переможниця VI фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога», виконавши пісню «Скажи, скажи», Роксолана Гасяк з с. Ямниця, студентка музичного училища з колядкою «Небо ясне зірки вкрили» та внук о. Вітольда, Максим, з віршем «Молитва матерів України».
Ведучі духовного вечора - дочки о. Вітольда - Наталія Левицька-Феденчук та Лілія Левицька.
У залі панувала тепла святкова атмосфера. Духовний вечір «Прославляємо Тебе, Господи» завершив цикл різдвяних свят, підсумувавши головні думки Святого Письма про народження Ісуса Христа.
Варто зазначити, що цей різдвяний захід відбувся також на парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м.Долини, у с. Брошнів, Рожнятівського р-ну, та у НД «Просвіта» м. Долини.
Після завершення святкового концерту п. Тетяна Лапка, заступник начальника управління - начальник відділу у справах національностей і релігій управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації, висловила слова вдячності всім учасникам заходу за та вручила о. Вітольду Левицькому грамоту за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури та духовності Прикарпаття.
Дякуємо Богові та всім, хто допоміг в організації свята.

 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький