VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Більше фото та відео тут: https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.750064791863834.1073741976.100005809597084&type=3

12 лютого, коли християни відзначають свято трьох святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого, у Народному домі «Просвіта» м. Долини відбувся святковий різдвяний вечір.
Духовний захід зібрав глядачів, які насолоджувалися колядками та духовними піснями у виконанні о. Вітольда Левицького та зразкового аматорського вокального ансамблю «Діти Світла» НД «Просвіта» відділу культури Долинської РДА. Також всі присутні були приємно вражені вертепним дійством, яке подарували учні катехитичної школи "Полум’я Любові" парафії "Серця Ісуса і Серця Марії"м. Долини під керівництвом катехита Тетяни Яблінської. Діти та молодь представили духовно-богословський зміст події народження нашого Спасителя та співали сучасні колядки, прославляючи Господа Бога народженого.
У заході також взяли участь юна долинянка Юлія Данилів, переможниця VI фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога», виконавши пісню «Скажи, скажи» та внук о. Вітольда, Максим, з віршем «Молитва матерів України».


Ведучі духовного вечора - дочки о. Вітольда - Наталія Левицька-Феденчук та Лілія Левицька.
У залі панувала тепла святкова атмосфера. Духовний вечір «Прославляємо Тебе, Господи» завершив цикл різдвяних свят, підсумувавши головні думки Святого Письма про народження Ісуса Христа.
Варто зазначити, що цей різдвяний захід попередньо відбувся також на парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м.Долини, у с. Брошнів, Рожнятівського р-ну, та у НД «Просвіта» м. Івано-Франківськ.
Дякуємо Богові та всім, хто допоміг в організації свята. Особливо дякуємо за сприяння п. Катерині Тусик, голові НД «Просвіта» м. Долини та п. Володимиру Гібчинському, начальнику відділу культури Долинської РДА.

 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький