VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Цього року знову в літню пору при церкві Серця Ісуса і Серця Марії міста Долини під керівництвом о. Вітольда Левицького проходив духовний табір, де учасники не тільки відпочивали, а й духовно збагачувались. До духовного табору прибули діти та молодь з міста Долини і району, Калуша, Львова, Самбора, Турки, а також із міста Рубіжне (Луганська обл.). Всього близько 60 осіб.

Діти проживали і повноцінно харчувалися при церкві Серця Ісуса і Серця Марії. Кожного дня вихованці були учасниками Божественної Літургії, багато дітей приступало  до Сповіді і Причастя, адже центром нашої уваги в таборі «Духовна Ватра» є Ісус. З дітьми працювали священики, катехити, аніматори. Серед них о. Вітольд Левицький, о. Ігор Яблонь, о. Юрій Фок, с. Соломія Чигис, п. Наталія Левицька-Феденчук, п. Ірина Яблонь, Віта Романів, Христина Курій, Наталія Немеровська, Віра Качмар, Юлія Виндюк. Навчально-виховну частину табору  катехит Тетяна Яблінська.

Урочисте відкриття табору відбулося  10 липня. Отці поблагословили всіх учасників на добрий початок справи, кожен з аніматорів висловлював свої побажання та наміри. Також лунав гімн України та духовний гімн «Боже Великий Єдиний». У небо відпустили синьо-жовті кульки на знак миру.

Невід’ємною складовою духовного відпочинку є ігри, за допомогою яких можна навчити дітей багато духовних  та культурних речей. Ігри мають великий виховний вплив на дитину.

 

Цього року знову в літню пору при церкві «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини під керівництвом о. Вітольда Левицького проходив духовний табір, де учасники не тільки відпочивали, а й духовно збагачувались. До духовного табору прибули діти та молодь з м. Долини і району, Калуша, Львова, Самбора, Турки, а також із м. Рубіжне (Луганська обл.). Всього близько 60 осіб. Діти проживали і повноцінно харчувалися при церкві «Серця Ісуса і Серця Марії». Кожного дня вихованці були учасниками Божественної Літургії, багато дітей приступало до Сповіді і Причастя, адже центром нашої уваги в таборі «Духовна Ватра» є Ісус. З дітьми працювали священики, катехити, аніматори. Серед них о. Вітольд Левицький, о. Ігор Яблонь, о. Юрій Фок, с. Соломія Чигис, п. Наталія Левицька-Феденчук, п. Ірина Яблонь, Віта Романів, Христина Курій, Наталія Немеровська, Віра Качмар, Юлія Виндюк . Навчально-виховну частину табору катехит Тетяна Яблінська.


Урочисте відкриття табору відбулося 10 липня. Отці поблагословили всіх учасників на добрий початок справи, кожен з аніматорів висловлював свої побажання та наміри. Також лунав гімн України та духовний гімн «Боже Великий Єдиний». У небо відпустили синьо-жовті кульки на знак миру.

Див. фото Табір "Духовна ватра 2015"

03.07.2015 р. Б. о. Вітольд Левицький та учасники ансамблю "Діти Світла" завітали з духовною програмою та благословенням на відкриття табірної зміни до учасників дитячого табору "Перлина Карпат", що в с. Вигодівка.

 

Канікули з Ісусом у таборі "Духовна Ватра" [липень, 2015]

Парафія Серця Ісуса і Серця Марії м. Долини Івано-Франківської Митрополії УГКЦ запрошує усіх дітей та молодь на Канікули з Ісусом у таборі “Духовна Ватра”, який проходитиме з 10 по 25 липня.

 

Минулих років такі канікули з Ісусом  у «Духовній Ватрі» об’єднували відпочиваючих з різних куточків України (Долина, Калуш, Болехів, Івано-Франківськ, Львів, Стрий, Самбір, Радехів,Турка,  Тернопільщина, Вінниччина та ін.). Цього року очікуємо також дітей зі Сходу України.

Метою таборів є допомогти дітям та молоді духовно відпочити та збагатитися, краще пізнати Бога та Його полюбити, усвідомити  важливість віри у нашому житті, зрозуміти , що Ісус – наш друг, який любить кожного з нас і чекає на кожного; також розкрити для себе духовну постать Митрополита Андрея Шептицького; весело провести час; навчитися допомагати один одному та підтримувати кожного; виховувати любов до Бога, до Батьківщини; розвивати творчі здібності учнів, моральні почуття, фізичні якості.

 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький