VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Більше фото тут: 

https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.698558390347808.1073741943.100005809597084&type=1

У Долині 23-24 вересня 2017 р.  пройшов VI фестиваль-конкурс  української духовної сучасної пісні “З піснею до Бога» ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського, який зібрав рекордну кількість учасників з трьох областей України. Цьогорічний  фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» був присвячений 100-річчю з дня народження Владики Софрона Дмитерка.

ПОЛОЖЕННЯ

про VI Фестиваль-конкурс

української духовної сучасної пісні

«З піснею до Бога»

ім. кардинала Мирослава  Івана Любачівського

 

У Долині пройшов V фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава Івана Любачівського

    24-25 вересня у м. Долина відбувся V фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, який проходив з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської митрополії Кир Володимира Війтишина. Фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» вже п’ятий рік поспіль  проводить  парафія «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини під керівництвом о. Вітольда Левицького за підтримки Долинської РДА, районної та міської рад.

    На відкриття фестивалю-конкурсу завітав делегат з Митрополичої курії о. Олег Каськів, синкел у справах душпастирства, який привітав всіх учасників фестивалю-конкурсу та разом з о.Зореславом Котовичем, деканом долинського деканату УГКЦ, благословив добрий початок фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога».

Спокон віків веде усіх дорога

 Одна як доля – шану Богу дати

 У небі голуб – посланцем від Бога

 То Божа з неба сходить благодать.

 То Божа з неба сходить благодать

 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький