VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Більше фото тут: 

https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.698558390347808.1073741943.100005809597084&type=1

У Долині 23-24 вересня 2017 р.  пройшов VI фестиваль-конкурс  української духовної сучасної пісні “З піснею до Бога» ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського, який зібрав рекордну кількість учасників з трьох областей України. Цьогорічний  фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» був присвячений 100-річчю з дня народження Владики Софрона Дмитерка.

Вже шостий рік поспіль ініціатор і засновник, о. Вітольд Левицький, парох церкви «Серця Ісуса і Серця Марії» організовує цей духовний захід з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської митрополії Кир Володимира Війтишина,  за сприяння Долинської районної та міської влади,а також за підтримки парафіян.

Метою фестивалю-конкурсу є  збереження, популяризація і розвиток духовної пісні  та духовного слова у вірші,  поемі чи малюнку; духовно-національне виховання дітей, молоді, дорослих;виявлення і підтримка талановитих виконавців; сприяння та розвиток духовного авторитету Церкви.

Для довідки, зазначимо, що вперше фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» відбувся 2012 року, де взяло участь 100 учасників, 2013 на ІІ фестивалі – конкурсі взяло участь 226 учасників, на ІІІ фестивалі-конкурсі – 180 учасників з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. На IV фестивалі-конкурсі було 150 виконавців, серед яких були учасники з м. Кривий Ріг (Дніпропетровської обл), на V фестивалі-конкурсі брало участь 165 конкурсантів з Івано-Франківської та Львівської областей.

Цього року на   VI  фестиваль-конкурсу «З піснею до Бога» прибули близько 260 конкурсантів з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.  Лише 105 заявок, тобто 105 конкурсних номерів-виступів (а це понад 200 учасників) було зареєстровано у номінаціях соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня та художнє слово. Тому журі поділилось на дві групи. Одна група – оцінювала вокал, інша – художнє слово та  роботи образотворчого  мистецтва. Учасників у номінації «Художнє слово», а це 28 конкурсних-номерів  прослуховували  у хоровій залі (кімната №62, в приміщенні будинку техніки).

Конкурсантів оцінювало поважне професійне журі: о. Вітольд Левицький - парох церкви «Серця Ісуса та Серця Марії», виконавець піснень. Володимир Домшинський – голова журі, професор музики, член національної ліги композиторів України,заслужений діяч мистецтв. Ігор Іванців - член національної ліги композиторів України та асоціації організаторів дитячих та юнацьких фестивалів України в Івано-Франківській області. Валентина Лещук – методист з музичного та образотворчого мистецтва відділу освіти Долинської РДА. Лілія Попик – директор Болехівської  дитячої школи мистецтв. Галина Курус – керівник вокальних ансамблів, викладач вокалу, лауреат міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів. Ярослав Шершень –  композитор, заслужений працівник культури України, лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів. Мирослава Ружевич –режисер культурно-масових заходів Долинського районного будинку культури. о. Василь Кривецький – священик зі Львова, капелан 80-тої дисантно-штурмової бригади воїнів АТО.

Ведучими  VI фестивалю-конкурсу української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського, приуроченого 100-річчю з дня народження Владики Софрона Дмитерка були Лілія Левицька та Наталія Левицька-Феденчук.

 Нелегко для журі було визначити кращих серед такої великої кількості виступаючих, тому лауреатами І, ІІ і ІІІ премії стали по 2-3 учасники з кожної вікової категорії. Володарем гран-прі фестивалю-конкурсу став Владислав Мовчан з піснею «Моя молитва» (сл.і муз. Володимира Домшинського) з с. Оболоня Долинського р-ну. Владислав навчається в 10 класі Долинського природничого-математичного ліцею. Керівник Галина КУРУС. Приз глядацьких симпатій отримала Євгенія Матвєєва з с. Оболоні, Долинського р-ну.

  Найсильнішим виступом у номінації «Художнє слово» журі визнало театральний гурток «Опільська Мельпомена» Рогатинської районної школи естетичного виховання з постановкою «Катруся». Професійність учасників цього театру вражала і журі, і гладачів у залі. Їхня гра на сцені викликала сльози на очах та «мурашки по тілі».

Серед цікавих особистостей, які відвідали наш фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» та виступали у номінації художнє слово були поети, автори віршів Кирилова Віра (м. Львів), Леся Кузьмів( м. Львів), Роман Любко (м. Долина) та інші.  Серед них слід згадати                 Ію Ходорівську – поетесу з Калуша, члена Української Асоціації письменників та Романа  Голубовича - автора дев’яти книг серії «Бог є Любов!», поета-пісняря, автора тексту пісень-переможців міжнародного конкурсу релігійної пісні «Пісня серця» - «Любов збудує Україну!» (2006) та  «Моя Хрещена Україна» (2008), гімну «Патріарший Собор у Києві!» (2013).Він також є Членом Української Асоціації письменників та Членом Спілки офіцерів України, має  військове звання – підполковник. В активі автора понад 2 тисячі поезій. Книга поезій «Богом дане тобі ім’я!» витримала 5 видань (2003-2015роки). В ній є 222 вірша на 222 людських імена.

Слід зазначити, що вперше в рамках нашого фестивалю-конкурсу учасники змагалися в номінації «Образотворче мистецтво». Активну участь у цій номінації взяли учні Долинської художньої школи, Рогатинської художньої школи та Долинської ЗОШ І-ІІІ ст.№7, а також поодинокі учні шкіл міста та району. Серед робіт образотворчого мистецтва можна було побачити малюнки дітей і підлітків, виконаних фарбами, олівцями, а також малюнок-мозаїку, ікони та декоративні тарілки. Крім того, серед цих робіт, була виставка  картин дрогобицького митця п. Василя Лялюка, які виконані у стилі «цифрового мистецтва». Роботи цього автора вже встигли побувати на світових та всеукраїнських  виставках.

Недільний гала-концерт розпочався піснею-молитвою «Хвалімо Бога у Його святинях» та гімном фестивалю-конкурсу «Бойківський край» у виконанні о. Вітольда Левицького, який благословив всіх присутніх у залі і на сцені. Вітали переможців та зверталися зі своїм словом  п. Михайло Дидяк – заступник голови Долинської РДА, п. Світлана Сапетна – керуюча справами виконавчого комітету Долинської міської ради та  п. Володимир Гібчинський – начальник віддіду культури Долинської РДА. На гала-концерті нагородили кращих виконавців у різних номінаціях та вікових категоріях. У святковому концерті взяли участь лауреати І премій та гості фестивалю-конкурсу : дует «Дві долі» у складі Ярослава та Ольги Шершень, учасники ансамблю «Діти Світла»  та священичий гурт «Кайрос».

Організація фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога» вимагала чималої попередньої і безпосередньої підготовки. Попередня підготовка розпочалася ще з липня місяця, коли інформація про фестиваль лише почала потрапляти у ЗМІ, складався кошторис, відбувалася постійна переписка та спілкування в телефонному режимі з потенційними учасниками, розміщення рекламних банерів та афіш, розробка поліграфічної продукції, замовляння сувенірів-подарунків для конкурсантів, приймання анкет і т.д.  Останні п’ять днів – це насичена  безпосередня підготовка – прибирання сцени, залу, оформлення фойе – під керівництвом п. Катерини Тусик. Складання списків виступаючих, сценарію, видруковування дипломів-учасників, і т.д. Готування їжі для всіх конкурсантів відбувалося під керівництвом їмості п. Марії Левицької. Координатором даної організації вже шостий рік поспіль є катехит церкви «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини, вчитель основ християнської етики Долинської ЗОШ І-ІІІ ст.№7 – Тетяна Яблінська. Велика шана і дяка всім парафіянам від великого до маленького, хто вніс свою лепту в організацію даного свята, це і братство, сестринство, учасники  спільноти «Українська Молодь – Христові» - Аліна Мартинишин, Вероніка Сопіра, Галина Сивак, Христина Кордасевич, Петро Юрчишин, Софія Бодлак, волонтери з Самбірського педагогічного коледжу – студенти ІІ курсу – Мар’яна Майхер та Христина Іванець, батьки учнів катехитичної школи «Полум’я Любові»,  що діє при церкві «Серця Ісуса і Серця Марії» – Світлана Стефанишин та Іванна Кузьмин, та ін.  Дякуємо Богові за проведення цього свята, яке дозволяє учасникам прославляти Бога у пісні, а слухачам отримувати естетичну насолоду для своєї душі, дякуємо всім-всім, хто долучився будь-яким чином до організації та проведення VI фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога».

Переможці

Зайняте місце

Ім’я

Пісня /керівник

Адреса

Номінація «Надія фестивалю-конкурсу» 6-8 років , солісти

-

Шафранська

Тетяна Артурівна

Молитва за Україну, сл. і муз Н. Багмут

Керівник: Пилоненко І.В.

 

м. Долина

 

-

Лущ Кароліна Іванівна

 

«Мій святителю»

Кер: Ланик Леся Миколаївна

 

 

м. Калуш,

 

-

Осташ Артем Ростиславович

 

«Божа любов» сл. Л. Стебеневої, муз. В.Пеньковського

Кер. Мазничка Галина Дмитрівна

 

 

м. Долина

 

-

Лагайда Дарія Віталіївна

 

«Не журись, посміхнись» сл. і муз. Наталії Май

Кер. Лаврів Надія Володимирівна

 

 

с. Раків, Долинський р-н.

 

-

Лапій Марія Юріївна

«За рідну матусю» сл.і муз. Б. Побуринного

Кер. Юкіш Неоніла Платонівна

 

с. Старий Мізунь, Долинський р-н.

 

І вікова категорія: 8-10 років

Номінація «соліст-вокаліст»

1

Кабинець Вікторія Василівна

 

«Я краплинка твоя, Господи»

Кер. Юкіш Неоніла Платонівна

 

 

с. Новошин, Долинський р-н.

1

Турчин Роксолана Любомирівна

 

«Молитва за Україну» сл. О.Бориса, муз. В. Хлиста

с. Рахиня, Долинський р-н.

Кер. Мазур Галина Михайлівна

 

 

с. Рахиня, Долинський р-н.

 

2

Мацуй  Ярина Віталіївна

 

«Крила янгола»,

Кер. Луцак Світлана Богданівна

 

 

м. Рогатин

 

2

Дирів Соломія Іванівна

 

«Молитва матері» сл. М. Ясакової, муз. О. Янушкевич

Кер. Маркович Інна Іванівна,

 

м. Долина

 

3

Пинило Владислав Миколайович

 

«Марія», сл. і муз. І. Федишин

Кер. Скиданович Надія Іванівна

 

с. Заланів, Рогатинський

 р-н.

 

3

Бучинська Софія Миколаївна

«Молитва»,

Кер. Скиданович Надія Іванівна

 

м. Рогатин

 

3

Погонич Йордана Романівна,

 

 

Співайте, співайте для Божої слави».

с. Новичка

 

 

 

с. Новичка, Долинський р-н.

3.

Стеців Оксана Петрівна

 

«Твоє серце»

«Ми – Твої діти» сл. і муз. М. Гев

с. Гірське, Миколаївський р-н,

Львівська обл.

 

3

Щеглюк Софія Василівна

 

«Колискова для Ісуса», сл. Стефанії Лепех, муз. Романа Назаркевича

Кер. Щеглюк Наталія Дмитрівна

 

с. Тяпче, Долинський р-н.

 

3

Гірна Тетяна

«Понад усе тебе любить»

Кер. Хорозінський Віктор Геннадійович.

 

с. Тяпче, Долинський  р-н.

 

Номінація «Вокальні ансамблі»

3

Ансамбль «Небесні ангелята»

«Щасливі ми у Бога» сл. і муз Марії Озарків

Кер. Озарків Марія Юріївна

с. Брошнів, Рожнятівський р-н.

 

3

Ансамбль «Надія майбутнього»

 

«Молитва за Україну» сл. і муз. О. Винника

Кер. Лаврів Надія Володимирівна

с. Раків, Долинський р-н.

 

ІІ вікова категорія 11-13 років

 Номінація «Соліст-вокаліст»

1

Соболевська Роксолана Ігорівна

 

«Боже, Україну збережи» сл. і муз. Маханаим

Кер. Пильненко Ірина В’ячеславівна

 

с.Новичка, Долинський р-н.,

 

1

Торговецький Арсен

 

«Domine dues, agmus dei  з контати «Gloria» сл.і муз. А. Вівальді

кер. Маркович Ніна Іванівна

 

Муз. Антоніо Вівальді

м. Долина,

 

1

Данилів Юлія

 

«Скажи, скажи»

Кер. Холозінський Віктор Геннадійович

 

 

 

м. Долина

 

2

Дуб Світлана Василівна

 

«Бог любить мене»

Кер.Курус Галина

 

с. Оболоня, Долинський р-н.

 

2

Мельник Тетяна  Іванівна

 

«Божий Світ» сл. Надії Кмитюк, муз. Оксани Мідик

Кер. Лісовська Оксана Омелянівна

 

с. Сівка-Калуська, Калуський р-н.

 

3

Свинарик Діана Вікторівна

 

«Пісня про мучеників» сл. Сестра Зарваницька, муз. Любов Терлецька

Кер.Віщук Андрій Петрович

 

м. Бурштин

3.

Гуменюк Діана

/соліст-вокаліст

«Дякую Богу» сл. В. Кучеравого, муз. В. Домшинського

Кер. Яворська Оксана Ігорівна

 

с. Космач, Богородчанський р-н.

 

Вокальні ансамблі

1.

Вок. Ансамбль «Дивосвіт»

Рогатинської районної школи естетичного виховання

«Янголе мій» сл.  Надії Козак, муз. Василя Дунця

Кер. Луцак Світлана Богданівна

 

 

м. Рогатин

 

2.

Ансамбль «Дивограй»

 

Пісня «Україна- благословенна Богом земля»

 

 

м. Калуш

 

ІІІ вікова категорія 14-16 років

Солісти -вокалісти

1

Дует бандуристів : Васьків Юлія Володимирівна, Дученко Світлана Юріївна

 

«Пісня-молитва» сл. о. Василя Прийми, муз. о. Володимира Наритника

 

м. Рогатин, Рогатинський р-н, Івано-Фр. обл.

 

2

Крисак Соломія Тарасівна

Пісня «Марія»

 

 

м. Долина, Долинський р-н

 

2

Шутка Ілона Ігорівна

 

«Молитва за Україну» автор Олег Винник

 

м. Долина, Долинський р-н

2

Куцибала Надія Андріївна

 

«Моя молитва» сл. і муз. Володимир Домшинський

 

 

м. Бурштин, Галицький р-н, Івано-Фр.обл.

 

3

Дзеса Світлана Романівна

 

«Молитва за україну»
сл. і муз. Ольги Вельгус

м. Долина,

 

ІV  вікова категорія, соліст-вокаліст

1

Данів Олександр Олександрович

 

«Радуйся Маріє» сл. і муз. Ієрома Йосафата Саврана

 

м. Калуш

 

V вікова категорія

Авторська пісня

1

Лаврів Надія Володимирівна

 

«До Бога у молитві»

 

 

 

с. Раків, Долинський р-н,

 

Солісти-вокалісти

1

Яремусь Оксана Володимирівна

 

«Марія» сл. і муз. І. Федишин

 

 

 

 

с. Нижні Луб’янки, Тернопільська обл., Збаразький р-н

 

1

о. Василь Бурій

 

Пісня « Я візьму Тебе на руки»

 

 

м. Долина

 

Приз глядацьких симпатій

 

Матвєєва Євгенія Сергіївна

 

«Співають наші серця» сл. і муз. Влада Фонкі

 

с. Оболоня, Долинський р-н.

 

ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ

 

Мовчан Владислав Петрович

/ соліст-вокаліст

«Моя молитва»
сл. і муз В. Домшинського

Кер. КУРУС  ГАЛИНА

 

 

 

с. Оболоня, Долинський р-н

 

Номінація «Художнє слово»

 

Надія фестивалю-конкурсу

 

 

 

 

-

Максимів Анастасія  Віталіївна (4,5 роки)

«Четверта заповідь»

слова Надії Лаврів

Кер. Надія Лаврів

 

с. Рахиня, Долинський р-н.

 

-

Довганич Поліна Миколаївна

«Шукайте Бога»

слова Сергія Рачинця

керівн. Надія Лаврів

с.Раків, Долинський р-н

 

-

Кос Роман Ростиславович

«Молитва»

слова Оксани Сподар

керівн. Світлана Бугрій

 

с.Оболоня, Долинського р-ну

 

-

Грабовська Вікторія Юріївна

Вірш «Ми прибігаємо до тебе»

слова Богдана Косопуда

 

с.Надіїв Долинського р-ну

 

І вікова категорія 8-10 років

1

Грабовська Софія Юріївна

 

Вірш «Порада ангела»

слова

керівн. Любов Гриник

 

с.Надіїв Долинського р-ну

 

2

Мілованов Максим Юрійович

 

Вірш «Молитва матерів України»

слова Ірини Яблонь та Валентини Васьків

м. Львів

2

Бучинська Софія Миколаївна

«Подяка Богу»

 

м.Рогатин Івано-Франківської обл.

3

Довганич Анна Миколаївна

«Подяка»

слова Надія Лаврів

керівн.Надія Лаврів

с.Раків Долинського р-ну

 

ІІ вікова категорія 11-13 років

1

Подобана Анастасія Тарасівна

«Скажи, невже ти після цього брат»

керівн. Ірина Сліпкевич

 

с.Оболоня Долинського р-ну

 

2

Пинило Андріана Миколаївна

«Шлях на голгофу»

слова Ліни Костенко

с.Заланів Рогатинського р-ну.

2

Театр-студія «Талант» БДЮТ (молодша група)

Літературно-музична композиція «Нам долі накреслені Богом»

керівник Світлана Петрів

м.Долина

 

2

Баланда Вероніка Василівна

«Дякую тобі ,мій Бог»

Керівник Крупка Ольга Богданівна

м . Рогатин Івано-Франківська обл..

3

Титиш Анастасія Ігорівна

«Свята»

Слова БондарІ.Р

Керівник Бондар Іванна Родольфівна

с.Княжолука  Долинський р-н.

ІІІ вікова категорія

1

Дудина Богданна Володимирівна

«Маріє , я горнусь до твого серця»

Слова Паньків Т.Б

Керівник Паньків Тетяна Богданівна

 

с.Старий Мізунь Долинський район

1

Театральний гурток «Опільська Мольпомена»Рогатинської районної школи естрадного виховання учнів

«Катруся»

Керівник Крупка Ольга Богданівна

Слова Зеновія Васьків

 

  м. Рогатин

2

Григорська Яна Рудольфівна

«Перш ніж півень запіє»

Слова Ліна Костенко

Керівник Бондар Іванна Рудольфівна

 

 

с. Солуків Долинський р-н

2

Ткач Євгенія Петрівна

«Спішать батьки»

Слова Надія Горбатюк

Керівник Будинок культури с. Надіїв

 

с.Надіїв , Долинський р-н.

 

2

 

Театр-студія «Талант» БДЮТ (старша група)

Літ.-культурна композиція «З тобою , Боже , ідеш дорогою життя»

Керівник Петрів Світлана Іванівна

м. Долина

3

Лаврів Оленка

Кер. Лаврів Надія

с. Раків, Долинський р-н.

За любов  до поезії нагороджена

 

Стахнів Роксолана Степанівна

«Подяка»

Слова Лідія Вудвуд

 

м. Долина

За авторські вірші відзначені

 

Стешко Олеся Андріївна

«Що ми можемо дати Богу»

Слова Леся Кузьмів

 

м. Львів

 

 

Кириллова Віра Іванівна

«Образ Господній і я»

Слова Кириллова Віра

 

 

м.Львів

 

Роман Любко

«Молитва до Божої Матері за Україну»

Слова Любко Роман

 

с.Оболоня Долинський р-н

 

Голубович Роман

 «Священник від Бога»

Слова Роман Голубович

 

  м. Львів

 

 

Кузьмів Леся Степанівна

«Прости нам Боже»

Проза: «Розмова з Богом»

Слова Кузьмів Леся

 

м.Львів

 

 

 

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

І вікова категорія 6-10 років

1.       Кізима Вероніка, м. Рогатин.

2.       Осташ Артем, м. Долина.

3.       Гладун Кароліна, с. Витвиця, Долинського р-ну.

3.Зятик Софія, м. Долина

3. Олійник Максим, м. Рогатин.

 

ІІ вікова категорія  (10-16 років)

1.       Ільчук Марія, м. Рогатин

2.       Теренчин Христина, м. Долина

3.       Щупак Вероніка, м. Рогатин.

ІІІ вікова категорія  (17 років і старші)

1.       Лотоцька Оксана, с. Раків, Долинський р-ну.

2.       Яцишин Тарас, м. Дрогобич, Львівська обл..

3.       Ярема Надія, с. Раків, Долинського р-ну.

За релігійну тематику в декоративному мистецтві нагороджений  Мандзюк Михайло, с. Отинія, Коломийського р-ну.

 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький