VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Група дітей, які вже два роки навчаються у катехитичній школі "Полум'я Любові" ім. Мирослава Івана Любачівського , що діє при парафії "Серця Ісуса і Серця Марії" м. Долини, цього року перед першою Сповіддю та Урочистим Святим Причастям здавали екзамен з катехитичної частини. Хвилювалися і діти, і батьки. Однак, і екзаменатори  і батьки отримали велику насолоду, слухаючи тих маленьких дітей, які своїм щебетанням демонстрували і нам, і батькам свої знання. Батьки, які постійно були присутні на заняттях зі своїми дітьми.

Воскресіння Христове - це найбільша християнська радість, найбільше свято, найбільша перемога. Скільки насолоди можна отримати лише від святкових Богослужінь.

 

Другого дня після Великодня на церковному подвір'ї зібрались діти та дорослі, щоб повеселитись, помолитись, послухати духовного слова та просто з Богом провести свій час. Допомагала нам в організації цього міні-свята  катехит Тетяна Яблінська та с.Анастасія-Марія Грицишин ВС, яка гостювала на свята у своїх рідних. Дякуємо Богові за вдало і корисно проведений час.

 

 Більше фото тут:https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.489678811235768.1073741874.100005809597084&type=3&pnref=story

Сумний, і водночас сповнений великої надії день, - Велика Страсна П'ятниця. День, коли поклали до гробу Ісуса. В кожному храмі виставляють Плащаницю для цілуванняю. В цей день учні нашої катехитичної школи, традиційно щороку, весь день перебувають у храмі, "охороняючи" Гріб Господній. Білий колір їхньої одежі - символізує чистоту дитячої душі, це колір Ангела, який був при гробі, коли жінки-мироносиці принесли миро, щоб намастити Ісуса. Діти - це немов ангели, які ревно і з великим бажанням хочуть Служити Богові. На варті стояли по черзі. А між перервами молилися. розважали духовно та творчо працювали.

 19 квітня 2016 р. Б. о. Вітольд Левицький - парох церкви "Серця Ісуса і Серця Марії" святкував своє день народження. Учні катехитичної школи  і дорослі (Матері і Молитві, хористи) і трохи менші (діти і молодь) привітали о.Вітольда з цим святом. Побажали Божих ласк та опіки Матері Божої. 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький