VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Більше фото тут: https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.708489746021339.1073741952.100005809597084&type=3&uploaded=60

У суботу, 4 листопада, в приміщенні Івано-Франківської Духовної Семінарії свщмч. Йосафата Кунцевича відбувся Архієпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» з теми «Чеснота чи гріх?».

Тридцять три команди з 17 деканатів в двох вікових категоріях (10-13 і 14-17 років) змагались між собою в інтелектуальному поєдинку за кубок переможця. 

Слід зазначити, що перш, ніж потрапити на Архиєпархіальний рівень гри, в кожному деканаті команди змагалися за це право.  В долинському  деканаті інтелектуальна гра  відбулася 1 листопада в приміщенні ЗОШ №7м. Долини, де змагалися учні катехитичних шкіл з парафії «Серця Ісуса і Серця Марії», «Св. ап.. Андрія Первозванного», «Різдва Пресвятої Богородиці» м. Долини та  «Різдва Пресвятої Богородиці» с. Кропивник.

Долинський деканат на архиєпархіальному рівні інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» представляли дві команди з парафії «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини - учні катехитичної школи «Полум’я Любові» ім. кардинала Мирослава Івана Любачівського які готувалися під керівництвом катехита Тетяни Яблінської та попередньо здобули перемогу у деканаті.

Серед всіх найсильніших команд, які змагалися в м.  Івано-Франківську –молодша команда долинського деканату здобула перше місце, а старша – призове третє.

Варто зазначити, що учні катехитичної школи «Полум’я Любові”, що діє при парафії «Серця Ісуса і Серця Марії», де парохом є о. Вітольд Левицький, вже третій рік поспіль займають перше місце на архиєпархіальному рівні християнської інтелектуальної гри та привозять кубок переможця додому, а також чимало інших призів. Слід зазначити, що діти наполегливо готувалися тривалий час, і праця дала свій результат.

Запрошуємо дітей , молодь та дорослих людей  відвідувати катехизацію, щоб духовно зростати та пізнавати Бога. Дякуємо Богові за все. Просимо про молитву за нашу команду на Всеукраїнському рівні гри.

                                                                                                

 

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький