VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Більше фото тут: https://www.facebook.com/olevytskiy/media_set?set=a.604354223101559.1073741888.100005809597084&type=3

Нещодавно, 19 лютого, до храму "Серця Ісуса і Серця Марії" прибули мощі свмч. Василія Велчковського. Привезли мощі Олег і Тетяна Чихарівські, молоде подружжя зі Львова , яке з благословення вл. Ігора Возняка та протоігумена редемптористів поширює ім'я (культ) бл. свщнм. Василя Величковського.
Постать блаженного є важливою на сьогодні, оскільки, завдячуючи мужності та величі духу такої людини, як бл. свщнм. Василій, ми маємо можливість сміливо називати себе християнами, вільно приходити до храму, приступати до Святих Таїн... Дякуючи новим мученикам нашої церкви, їхньому подвижницькому життю наша УГКЦ змогла збрегти віру у часи підпілля та передати її для нащадків. Наші парафіяни мали нагоду приступити до мощів та отримати благословення мощами Свмч. Василія Величковського. Також після кожної Служби Божої п. Олег та п. Тетяна презентували коротко біографію нашого мученика. Кожен отримав буклет з біографією Св. Василія Величковського, а також наша парафіяльна бібліотека поповнилася літературою, в якій кожен зможе почитати більше про нашого святця.

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький