VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

 


Сьогодні зрозуміла одну істину—для того, щоб залишатися молодим, завжди повинна бути добра думка. Не потрібно думати позитивно, а те, що буде краще. Хочеться вірити, що Господь Бог та Мати Божа нам допоможуть з розв’язанням цієї війни, щоб наші люди не гинули. Не треба падати духом, треба багато молитися, тоді все буде добре.


Сьогоднішня зустріч у НД «Просвіта» із старенькими живими свідками історії, неоціненними, як очевидці й учасники національної визвольної боротьби УПА в нашій місцевості, Магдою Куціль та Марією Юкіш змусила мене задуматись і навіть дещо переосмислити.
«По своїй натурі я велика оптимістка,-ділиться окружний кур’єр, підрайонна зв"язкова ОУН-УПА Магда Куціль.— Завжди вірю, що попри всі негаразди, майбутнє нашого народу має бути врешті-решт світлим та мирним. Я вже, напевно, того не побачу, але я в це вірю. Теперішня молодь, покоління, яке народилося у вільній Україні, повинні вільно розвивати свої здібності, мають вчити свою історію, мусять виховуватися у пластових колективах. Нове покоління дасть нові кадри, нову справжню еліту, котра буде ідейна і працюватиме для добра нації».
Щиро, по-душевному розповідала про нелегкі життєві випробування іще одна жінка-Марія Юкіш. Завдяки їхній пам'яті збагатилась історія нашого краю новими іменами, реальними описами подій, легендами і переказами. І все детально пам’ятають, розмовляють повагом, не поспішаючи, зважуючи кожне слово. Їх розповіді можна слухати годинами і відчувати атмосферу тієї епохи, в якій вони народилися і жили. 
Цей захід чудовим співом збагатив отець Вітольд Левицький, виконавши патріотичних пісень.
Детальніше про зустріч з молоддю та про виставку «УПА. Історія нескорених»—у публікаціях.

Матеріал використано з соціальної мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/tietiana.golovchin/media_set?set=a.1904935389834278.1073741904.100009535068031&type=3

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький