VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Щопонеділка

08.00 ― Божественна Літургія (за померлих).

Щовівторка

08.00 ― Божественна Літургія  (за здоров’я та  всяке прошення).

 Щосереди

08.00 ― Божественна Літургія за упокій.

Щочетверга

08.00 ― Божественна Літургія (за здоров’я та всяке прошення).

Щоп’ятниці

08.00 ― Божественна Літургія (за здоров’я та всяке прошення).

Перша п’ятниця місяця після Божественної Літургії – Свята година та Адорація.

Щосуботи

08.00 ― Божественна Літургія за упокій.

13.30 – Вокальний християнський гурток для дітей та молоді.

14.00 – Катехитичний гурток англійської  мови.

15.00 – Зустріч «Української Молоді – Христові»

17.00 – Вечірня.

Перша субота місяця -  Божественна Літургія о 18.00.

Щонеділі

7.40 ―  Молитва на вервиці.

08.00 ― Божественна Літургія.

9.40 – Молитва на вервиці.

10.00 ― Божественна Літургія.

11.40 – Заняття в катехитичній школі:

- Підготовка дітей до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя;

- Катехитичний урок  італійської мови.

16.00 -  Молебень та катехизація для дорослих. Молитовна зустріч «Матерів у молитві»

Напередодні свят

17.00 ― Вечірня.

Свята

07.40 ―  Молитва на вервиці.

08.00 ― Божественна Літургія.

9.40 – Молитва на вервиці.

10.00 ― Божественна Літургія.

 

P.S. Розпорядок на різдвяний і пасхальний час буде змінений.

 В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3).
За молитвами святих наших Отців, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі
.

 

Цей випуск ми присвячуємо о. Вітольду Левицькому, протоієрею, настоятелю храму «Серця Ісуса і серця Марії», раднику Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії, керівнику благодійної організації « Любов і милосердя», лауреату І премії шостого фестивалю конкурсу «Пісні незабутого краю» з нагоди 20-річчя його священства та  дня  народження. Приємними спогадами про отця та найщирішими побажаннями діляться люди, які спрацювали чи співпрацюють з отцем Вітольдом.

 Короткі біографічні відомості про о.Вітольда Левицького

 Народився отець 19 квітня 1950 року в с. Оболоня на Івано-Франківщині. Закінчив стаціонарно Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського. Працював за фахом у Вигодській та Долинській музичних школах. Працюючи педагогом, був покликаний Богом на його служіння. В травні 1993 року закінчує Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Духовний Інститут.

Роман Козій,

архітектор, лауреат премії

ім. І. Вагилевича

Церква «Серця Ісуса і серця Марії» виникла в Долині в 1990 р.Історія цього приміщення сягає в глибину минулих століть.

Наш край завжди був ласим шматком для різних загарбників. В минулі століття загарбництво процвітало, діяло правило: хто сильніший, той господар. Сильніший збирав військо, завойовував територію, садив своїх урядників і починав визискувати місцеве населення.

Так було і з Галичиною. Спочатку поляки, а потім Австрійська імперія визискували наш край. Австрія, проводячи політику колонізації, створювала свої села, яких тільки на території нашого району було 13.

 

 

 Церква, родина, освіта і культура – найголовніші чинники формування особистості та душі людини на засадах норм християнської моралі, українських національних традицій, виховання в дусі любові до Бога, до ближнього та рідної землі. У такому напрямку розпочалась місійна праця пароха церкви «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини о. Вітольда Левицького – радника Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії УГКЦ. Народився отець Вітольд 19 квітня 1950 року в с. Оболоня на Івано-Франківщині. Середню освіту здобув у СШ №1 м. Долини. У 1973 році вступив на стаціонарне навчання до Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського. Після закінчення музучилища учителював за фахом у Вигодській та Долинській музичних школах. Працюючи педагогом, відчув покликання до священичого служіння. У травні 1993 року закінчує Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Духовний Інститут. 14 квітня 1992 року рукоположений Преосвященним Владикою Софроном Дмитерком та розпочинає свою священичу працю у новоствореній парафії церкви «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини. У цьому ж році отримує благословення від Преосвященного Владики Іринея Білика на духовно-просвітницьку працю з молоддю. З метою духовного і національного відродження українських християнських традицій та моралі отець Вітольд розпочинає місіонерсько-просвітницьку діяльність, співпрацюючи з органами державної влади та громадськими і політичними організаціями демократичного спрямування. Жодне державне свято, віче, акція, відзначення історичних дат у Долинському районі не відбувається без активної участі отця Вітольда Левицького.

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький