VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Цей випуск ми присвячуємо о. Вітольду Левицькому, протоієрею, настоятелю храму «Серця Ісуса і серця Марії», раднику Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії, керівнику благодійної організації « Любов і милосердя», лауреату І премії шостого фестивалю конкурсу «Пісні незабутого краю» з нагоди 20-річчя його священства та  дня  народження. Приємними спогадами про отця та найщирішими побажаннями діляться люди, які спрацювали чи співпрацюють з отцем Вітольдом.

 Короткі біографічні відомості про о.Вітольда Левицького

 Народився отець 19 квітня 1950 року в с. Оболоня на Івано-Франківщині. Закінчив стаціонарно Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського. Працював за фахом у Вигодській та Долинській музичних школах. Працюючи педагогом, був покликаний Богом на його служіння. В травні 1993 року закінчує Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Духовний Інститут.

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький