VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога»  

   

Вхід на сайт  

   

Наш відеоканал  

Підпишіться на наш канал
 
   

Слайд-шоу  

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
   

Сайти  

Християнський календар

 Християнська МегаТека

 

 

 

Банер

   

Відвідування  

 

 

   

Цей випуск ми присвячуємо о. Вітольду Левицькому, протоієрею, настоятелю храму «Серця Ісуса і серця Марії», раднику Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії, керівнику благодійної організації « Любов і милосердя», лауреату І премії шостого фестивалю конкурсу «Пісні незабутого краю» з нагоди 20-річчя його священства та  дня  народження. Приємними спогадами про отця та найщирішими побажаннями діляться люди, які спрацювали чи співпрацюють з отцем Вітольдом.

 Короткі біографічні відомості про о.Вітольда Левицького

 Народився отець 19 квітня 1950 року в с. Оболоня на Івано-Франківщині. Закінчив стаціонарно Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського. Працював за фахом у Вигодській та Долинській музичних школах. Працюючи педагогом, був покликаний Богом на його служіння. В травні 1993 року закінчує Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Духовний Інститут.

У квітні 1992 р. рукоположений Преосвященним Владикою Софроном Дмитерком та розпочав свою священичу працю у новоствореній парафіяльній громаді церкви „Серця Ісуса і Серця Марії’’.

В листопаді 1997 р. о. Вітольд Левицький призначається деканом Долинського деканату. Крім своїх безпосередніх обов’язків як декан приділяє особливу увагу молодому підростаючому поколінню - майбутньому нації.

Організовує поглиблене вивчення християнської етики у всіх школах м. Долини, де заняття проводять спеціалісти-катехити з вищою освітою. Створює різні духовні організації, зокрема клуби і гуртки, де діти, молодь та дорослі можуть краще пізнати Божі моральні засади та знайти відповіді на питання, які їх турбують.

З 1997 року працює благодійна Християнська Католицька організація „Любов і Милосердя" для допомоги малозабезпеченим та обездоленим З 1999 року на околицях села Мислівка, в урочищі „Ільма" розпочав працювати духовний табір відпочинку. Тут священики і катехити у вільний час працюють з

молоддю, організовують різні дозвілля здорового способу життя.

У червні 1996 року отець Вітольд Левицький створює дитячий ансамбль „Діти Світла”, з яким розпочав нову працю в просвітницьких поїздках не лише по рідній Долинщині, а й по різних областях України.

В серпні 2000 року дитячий ансамбль став лауреатом дитячого обласного конкурсу- фестивалю популярної музики „Карпатські соловейки” і з часом отримав звання „Зразковий аматорський вокальний ансамбль”. За час свого існування ансамбль дав понад півтори тисячі концертів. Неодноразово побував у місті Києві та за кордоном: в Польщі, Німеччині, Австрії, Італії, Франції.

В липні 2005 року отець Вітольд Левицький призначається радником Єпископа Преосв, Володимира Війтишина Івано-Франківської Єпархії.

З квітня 2006 року отець займається особистою місійною діяльністю, проводячи поїздки по різних паломницьких святих відпустових місцях. Він тонко відчуває пісню, вміє проникнути в її глибину і через пісенну молитву згуртовує навколо себе шанувальників духовної пісні, молодь. Обдарований Богом талантом співу, виступає на багатьох концертах як соліст духовного і світського жанру.

За кропітку духовну працю отець Вітольд Левицький отримав чимало нагород від духовних, державних органів, громадських організацій за багаторічну про­світницько-культурну діяльність та вагомий внесок в духовне і національне відрод­ження, утвердження в суспільстві принципів гуманізму, взаєморозуміння, релігійної та громадянської злагоди, сприяння розбудові та зміцненню Української держави.

Виконує музичні твори В. Домшинського на слова В. Крищенка, М. Ковалко, В. Дехтяра, В. Сав’юка, Т. Яковенко. Отримав на це благословення від Преосвященного Владики Софрона Мудрого.

 


 

З нагоди великого свята вітаю Вас, Всечесний отче Вітольде!

З Днем народження вітаю,

Щастя  Вам бажаю,

Здоров'я небесної благодаті,

Миру й злагоди у хаті.

Осипаються дні пелюстками,

Непомітно спливають роки,

Не сумуйте, гордіться літами,

Бо не марно прожиті вони.

Як для Вас - то прожито ще мало,

Доживіть хоч принаймні до ста,

Щоб усюди Вас щастя стрічало,

А для горя щоб час не настав.

Бажаєм Вам життя прожити

Без сліз, без горя, без біди.

Нехай воно щасливим буде

Сьогодні, завтра і завжди!!!

З повагою катехит Лілія Стахнів

 

Від усієї душі вітємо о. Вітольда Левицького з 20-річчям душпастирської праці та з нагоди дня його народження Бог дав Вам прекрасні риси – це насамперед привітність, ввічливість, врівноваженість, інтелектуальні  та духовні якості. При спілкуванні з людьми Ви завжди випромінюєте Божу радість своєю усмішкою, яка додає людям оптимізму, завжди радо допомагаєте людям у їхніх турботах, стараєтесь  привести  до Бога якнайбільше людських душ.

Бажаємо Вам щедрих Божих Ласк, духовного та фізичного здоров′я, щастя, довголіття, миру та злагоди у Вашому серці.

Дирекція школи № 7 та

весь педагогогічний колектив в особі директора

      п. Михайла Васильовича Федорко

 

Статті опрацювала  Тетяна Яблінська

 

НАШІ РЕКВІЗИТИ: благодійна організація « Любов і милосердя»

р⁄р 26003300494547, МФО 336503 код 37885723 ТВБВ № 10008⁄0161

філії Івано- Франківського обласного управління.

Сайт: http: ⁄⁄ olevytskiy.at.ua

Редакційна група:

Редактор -   о. Вітольд Левицький

Заступники  редактора і відповідальні секретарі – о. Ігор Яблонь, о. Ігор Грибович

Літературний редактор, верстка та дизайн –     Тетяна Яблінська

 

Адреса:  77500, Церква "Серця Ісуса і Серця Марії",

вул. Б. Хмельницького, 67 м. Долина, Івано-Франківська обл.

Тел. (03477)- 2-60-50, 2-60-51

Моб. тел.  ( 067) -343-79-66, (050)-887-33-02

   

Поділіться з друзями

 
   
Канал не знайдено
© (C) В. Левицький